Skip to Content (Press Enter)
Teksti suurus
Reavahe
Kontrast
normal contrast icon
high contrast icon

Must taust kollase tekstiga

Tagasiside
...

Euroopa algab siin

Lastega Narvas

Narva on suurepärane koht kogu perega puhkamiseks!

 

Narva linnus on avatud aastaringselt ja on täis põnevaid elamusi, mis sobivad ka väikestele külalistele. Uus interaktiivne ekspositsioon viib elamusretkele läbi sajandite! Kõikjal saab mitte ainult kuulata ja vaadata, vaid ka katsuda ja mängida! Suvel saab Põhjaõues oma kätega meisterdada, talvel aga sukelduda legende ja saladusi täis linnuse maagilisesse ja hubasesse jõuluatmosfääri.

 

Julgemad lapsed saavad minna avastama Victoria bastioni saladusi, mida tutvustavad kasemattide giidid. Kogu perega on võimalik osaleda temaatilistes programmides ja seigelda põgenemismängus.

 

Astri ja Fama kaubanduskeskustes on lastetoad, kuhu võib lapsi oma asjatoimetuste ajaks mängima jätta. Astri keskuses on ka kolme saaliga Apollo kino, ja Bombey bowling, kus lisaks bowlingule saab mängida ka õhuhokit ja proovida erinevaid mänguautomaate. Veel võib Astri keskuses panna end proovile nutimäng-põgenemisruumis AS-3. Kui eelistate vabaõhu nutimänge, mis oleks lisaks mängulisusele ka harivad, tutvuge linna ajalooga Narva Ringi või Jüri von Kaufmanni seikluse abil.

 

Lazerzone keskuses saate läbida laserlabürinti, võistelda lasertag'is ja ronida interaktiivsel ronimisseinal. Naaberhoones asub Multimeedia keskus Objekt, kus saab mängida virtuaalmänge. Reaalelus saab adrenaliini ja eredaid elamusi näiteks massuisutamiselt Narva Jäähallis. Mudilastele meeldivad kindlasti ka teater Ilmarinei etendused. Suurematele lastele võib valida vaatamiseks midagi Vaba Lava teatrikeskuse progammist. Rohkem kogupere üritusi leiad SIIT

 

Ilusa ilmaga veetke aega õues ja jalutage imeilusal Narva jõepromenaadilJoaoru puhkeala rannahoonest saab rentida jalgrattaid: kohapeal on olemas nii kahe- kui kolmerattalisi jalgrattaid ja kaitsmed. Valikut on igas vanuses lastele! Rannahoonest vaid 8-minutilise jalgrattasõidu kaugusel asub EV100 park, kus on suur mänguväljak. Teisi suuri mänguväljakuid leiad interaktiivselt kaardilt. Sama kaugel EV100 pargist asub ka Äkkeküla spordi- ja puhkeala, kus vanemad saavad saavad panna end proovile välijõusaalis ning lapsed samal ajal seikluspargi elementidega mänguväljakul turnida. Reedest pühapäevani töötab Äkkekülas ka aastaringne tuubirada. Üheskoos saate mängida paintball'i või jalutada loodusrajal, kus elavad oravad, ning pidada piknikku selleks ettenähtud puhkealal.

 

Kui seni veel kahtlesid, kas tulla Narva lastega, siis ära enam kõhkle. Narvas on põnev nii väikestel kui suurtel!

Viimati uuendatud: 21.11.2023

Vaata lisaks

Vaata lisaks