Skip to Content (Press Enter)
Teksti suurus
Reavahe
Kontrast
normal contrast icon
high contrast icon

Must taust kollase tekstiga

Tagasiside
...

Euroopa algab siin

Miks korraldada konverents Narvas?

  • Narva on ainulaadne koht Euroopa Liidu ja Venemaa piiril. Narva on alati olnud rahvusvaheliste kaubandusteede ja kultuuride ristumise koht.
  • Narva asukoht on mugav – pealinna mürast eemal näeb iga konverentsikülastaja teistsugust külge Eestist ja Euroopast. Narva on kõigest paaritunnise rongisõidu kaugusel või natuke rohkem, kui tulla bussiga.
  • Eesti suuruselt kolmanda linna kohta on Narva väga kompaktne – vaatamisväärsused ja muu vajalik infrastruktuur on üksteisest jõukohase jalutuskäigu kaugusel. Narvast 15 km kaugusel asuvas kuroortlinnas Narva-Jõesuus laiub Eesti pikim mereäärne liivarand, kus asub mitu suurepärast spaahotelli. Seega on kerge leida kohti, kus pärast intensiivset tööpäeva puhata ja ka väliskülaliste majutamisega ei teki probleeme.
  • Narvas leidub väga eriilmelisi ruume konverentside korraldamiseks: ajaloolisest Narva raekoja hoonest modernse loomeinkubatori Objekt ruumideni, mis on varastatud kõigega, mida on vaja eduka konverentsi läbi viimiseks. Mõned konverentsiruumid, nagu TÜ Narva Kolledži või Narva Kutsehariduskeskuse omad, on varastatud ka sünkroontõlgeseadmetega.
  • Narvas tegutsevad mitmed toitlustusettevõtted, mis pakuvad ka catering-teenust.
  • Just nimelt Narva on mitme kuu jooksul olnud Eesti presidendi Kersti Kaljulaidi tööresidentsiks.

Viimati uuendatud: 24.01.2024

Kogu galerii

Vaata lisaks

Vaata lisaks