Skip to Content (Press Enter)
Teksti suurus
Reavahe
Kontrast
normal contrast icon
high contrast icon

Must taust kollase tekstiga

Tagasiside
...

Euroopa algab siin

Projekt "Narva Maitsed 2024 toidulaada korraldus"

Toetuse saaja nimi:

Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet

 

Projekti nimi:

Narva Maitsed 2024 toidulaada korraldus

 

Toetuse summa:

9 949,39 EUR

 

Projekti kogumaht:

12 436,74 EUR

 

Projekti eesmärk:

Projekti eesmärgiks on toidufestivali läbiviimine keskkonnasõbraliku üritusena, kaasates erinevaid partnereid ning luues seeläbi koostööd erinevate organisatsioonide vahel ja kogukonna sees ning toetades Ida-Virumaa ettevõtteid. Üritus aitab kaasa edendada piirkonna majandusarengut, ettevõtlust ja turismi ning tõsta piirkonna elukeskkonna atraktiivsust ja koostöö erinevate osapoolte vahel.

 

Projekti tulemus:

Projekti tulemusena on Narva Maitsed 2024 toidulaat korraldatud keskkonnasäästlikult ning erinevaid koostööpartnereid kaasates. Üritust on külastanud vähemalt 500 inimest, kaasatud on vähemalt 20 piirkonna toitlustus-, meelelahutus-, turismi- ja käsitööettevõtet, vähemalt 2 koostöö partnerit ning vähemalt 10 vabatahtlikku. Piirkonna elukeskkonna atraktiivsust ning koostöö võimekust on tõstnud, keskkonnateadlikkus on suurenenud.

 

Projekti algus ja lõpp:

13.03.2024 - 30.06.2024

 

Projekti lühikirjeldus:

25. mail 2024.a korraldatakse toidulaat "Narva Maitsed 2024", mis saab tänu projektile esimeseks suureks keskkonnasõbralikuks linnaürituseks. Üritusel on kavas mitmeid tegevusi keskkonnateadlikkuse tõstmiseks. Toidulaadal osalevad Ida-Viru toidu- ja meelelahutusettevõtted, noored, vabatahtlikud, MTÜd, edendades seeläbi koostööd erinevatel tasanditel ja luues uut formaati linnaürituste korraldamiseks.

 

Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Ameti projekt „Narva Maitsed 2024 toidulaada korraldus" sai toetust Õiglase Ülemineku Fondist, meetmest „Piirkondlike algatuste toetus õiglaseks üleminekuks".

Viimati uuendatud: 09.07.2024