Skip to Content (Press Enter)
Teksti suurus
Reavahe
Kontrast
normal contrast icon
high contrast icon

Must taust kollase tekstiga

Tagasiside
...

Euroopa algab siin

Üks päev Narvas Narva-Jõesuust - ajaloolase Katri Raigi marsruut

Olete teretulnud Narva otse Narva-Jõesuust. Narva ja tagasi sõitmiseks on teil mitu moodust: tasuta kohalik bussiliin ja oma auto. Aga meie soovitame suvehooajal laeva “Caroline”. See väljub Narva-Jõesuu sadamast 12.00.

 

Kell 13.30 saabute Narva jõesadamasse, otse promenaadi algusesse. Kui soovite kohe lõunatada, soovitame jõe-äärset Art Club Ro-Rod.

 

Aga teil on ka teisi valikuid:

 

  1. Tehke jalutuskäik meie promenaadil, seal kohtate ka linlasi. Leidke üles üks eriline lõvi, nautige vaadet kahele piirlinnusele, Narvale ja Jaanilinnale, mis asuvad üksteisest vaid musketilasu kaugusel. Nautige Joaoru ilu ja tõuske 5-kroonise vaatele.Nüüd olete kindlasti ära teeninud lõunasöögi, olgu see meie väikeses “Bublikus” Puškini tänaval, helges “Valges kõrvitsas” või hoopis Narva kolledži “Munas”.
  2. Alustage promenaadilt, leidke lõvi, nautige linnuseid, aga pöörake Raja tänavat pidi üles ja minge linnusesse muuseumisse. Põnev võimalus õppida tundma meie linnuse lugu. Jõuate kiiruga lõunastada linnuse restoranis “Rondeel” 

 

Laevale tagasi jalutage kindlasti läbi Raekoja platsi ja Rüütli tänava, laskuge jõepromenaadile mööda käänuga Pimeaia teed. Kui on vahepeal tulnud teisi ideid, siis saate ju Narva-Jõesuusse tagasi ka bussiga.

 

Kell 19.00 sõidab “Caroline“ tagasi. Sõit kestab veidi üle tunni. Nautige ilmeist vaadet Narva jõesuule. Laevalt saate minna otse unustamatu silmu-köögiga “Franziasse” ja reisimuljed kokku võtta.

 

Narva tasub tulla!

Katri Raik  

Viimati uuendatud: 21.05.2024

Kogu galerii