Skip to Content (Press Enter)
Teksti suurus
Reavahe
Kontrast
normal contrast icon
high contrast icon

Must taust kollase tekstiga

Tagasiside
...

Euroopa algab siin

25.05 TOIDULAAT NARVA MAITSED 2024

20.05.2024

Avasta Narva Maitsed 2024: Traditsiooniline toidulaat Joaoru puhkealal!

 

Tulge Narva Joaoru puhkealale, 25. mail 2024 kell 12.00-18.00, aadressil Raja 5, kus toimub juba kümnendat korda traditsiooniline aasta kõige maitsvam laat! Oleme uhked esitledes Narva ja Ida-Virumaa parimate restoranide ja kohvikute kulinaarseid meistriteoseid.

 

Üle 20 toitlustussektori eksperdit võistlevad omavahel, et leida kõige maitsvam ja kaunim roog, pakkudes külastajatele mitmekesist ja muljetavaldavat menüüd.

 

Toidulaat „Narva Maitsed” on gastronoomilisest üritusest ammu juba kirevaks linnapeoks kujunenud. Lisaks gastronoomilistele elamustele pakutakse külalistele ka kogupere MEELELAHUTUSPROGRAMMI: valikus on õpitoad lastele ja täiskasvanutele, batuudid, karussellid ja palju muud! Samuti avatakse käsitööliste tänav, kus  umbes 30 käsitöömeistrit pakuvad oma ainulaadseid käsitöömeeneid.

 

Narva rahvaste maja pakub erilist degusteerimisprogrammi "Lapsepõlve maitsed", kus saate valmistada ja nautida lapsepõlvest tuttavaid roogasid.

 

Kell 16.00 ootab külalisi meeldiv üllatus - kontserdiga esineb TRIO NATURALE. Koosseisus Ants Nuut, Allan Jakobi ja Teet Veskus, kaks esimest tuntud Eesti ansamblist "Apelsin".

 

Tähelepanu! Keskkonnasõbralikkuse eesmärgiks kasutame korduvkasutatavaid pakendeid. Iga taldriku või jooginõu eest võetakse 1 euro suurune panditasu, mis tagastatakse, kui pakend on viidud pesukeskusesse või vahetatud sularahaks infotelgis.

Lisainfot vaata SIIT!

 

Tulge veetma meeldejäävat päeva koos pere ja sõpradega ning avastage uusi maitseid ja elamusi Narva maitsvaimal laadal! 

 

Tule toidulaadale jalgrattaga, avaliku transpordiga või kõndides ning jäta positiivne jalajälg meie planeedile!

 

„Narva Maitsed 2024 toidulaada korraldus“ projekti kaasrahastab Euroopa Liit, meetmest Piirkondlike algatuste toetus õiglaseks üleminekuks.

 

Mida veel teha Narvas?

 

Soovijatel on võimalik rentida jalgrattaid Joaoru rannahoone jalgrattarendist ja sõita Narva jõe promenaadil imeilusa vaatega kahele linnusele: Narva ja Ivangorodi omale. Samuti saab minna ajaloolisele ringkäigulisele ekskursioonile vanalinnas giidi saatel.

 

Nagu ka igal laupäeval toimuvad ka 25. mail ekskursioonid Victoria bastioni kasemattides, kus giidid jagavad selles kaitseehitises 300 aasta jooksul hoitud saladusi ja suuri võite ja kaotusi täis ajalugu.

 

Kui on soov Narvas tervet nädalavahetust veeta ning ööseks jääda, siis on Narvas 3 hotelli: Narva Hotell & Spa bussi- ja raudteejaama kõrval ning hotellid Inger ja Central kesklinnas. Lisainfo.

 

Seda, kuidas Narvasse kas oma auto/haagissuvila või ühistranspordiga tulla leiate SIIT. Narva pole kaugel!

 

Kui jääte Narva järgmise päevani, tasub siis minna pühapäeviti toimuvale ekskursioonile Kreenholmi manufaktuuri suletud territooriumil giidi saatel, mille raames põigatakse sisse ka vanasse tehase hoonesse, kus külastajatel on võimalik näha ka ühte suurt kudumissaali, et tajuda paremini kogu töö mastaapsust.

 

Samuti leiate palju teisi üritusi Narvas meie programmist.

 

 

Narva:

Majutus Narvas

Victoria bastion

Kreenholmi manufaktuur

 

Tule Narva:

Oma autoga

Bussiga

Rongiga

 

Narva-Jõesuu:

Noorus SPA hotell

Noorus SPA veepark

Meresuu SPA hotell

Narva-Jõesuu Medical Spa

Narva-Jõesuu rand

 

Viimati uuendatud: 28.05.2024